Aktuality

Opravy svářeček

Se svářečkami i jejich opravou máme skutečně bohaté zkušenosti. Naše firma se zabývá autorizovaným servisem a prodejem produktů společností KÜHTREIBER, OMICRON, ETP a EWM.

26.10.2022 celý článek

Přenosný svářecí invertor KITIN 220 HF

V naší nabídce najdete přenosný svařovací stroj KITin 220 HF, který je výkonným, lehkým digitálním třífázovým invertorem. Jeho digitální ovládání zajišťuje nejen optimální nastavení svařovací charakteristiky, ale i její dynamickou adaptaci přímo během svařovacího procesu. Takto je dosaženo podstatně vyšší kvality svaru a zjednodušení náročnosti svařování.

01.04.2022 celý článek

Přednosti kompaktního svářecího invertoru PICO 160

Pořiďte si malý a praktický svářecí invertor PICO 160, který má spoustu předností. Vyznačuje se spolehlivostí, výkonností a také kompaktními rozměry. Tento invertorový přístroj je vhodný k ručnímu svařování elektrodou.

03.02.2022 celý článek

Svařovací stroj KIT 4000 WS

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám představili ověřený profesionální svařovací stroj s výkonným transformátorem svařovací stroj KIT 4000W s robustním posuvem drátu, výkonným motorem posuvu drátu a EURO konektorem. Stroj má nový design a vylepšené svařovací schopnosti.

02.12.2021 celý článek

Svářecí stroj OMI 410W 4-kladka klasický svářecí poloautomat s odolnou konstrukcí

Pořiďte si opravdu spolehlivý a odolný svářecí stroj OMI 410W, který se stane vaším skvělým pomocníkem při sváření v ochranné atmosféře MIG-MAG. Jeho odolná konstrukce a výborné svářecí vlastnosti zajišťují jeho širokou oblast použití.

05.11.2021 celý článek

Svářecí invertor s vysokou rezervou ve výkonu

Součástí naší bohaté nabídky je svářecí invertor KITIN 320 HF, který má vynikající svařovací vlastnosti. Invertor má vysokou rezervu ve výkonu a současně jsou u něj zachovány kompaktní rozměry. Taktéž oceníte jeho jednoduché intuitivní ovládání i snadné nastavování parametrů.

30.09.2021 celý článek